Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 21-09-2011 20:48:52

lukaszb1234@o2.pl
Użytkownik
Zarejestrowany: 21-06-2011
Posty: 104

pytanie dot. odc. 7 /8

Witam . Oglądałem ostatnio odc.7 i 8 Zmienników i  zaciekawiła mnie  jedna rzecz -- Jeżeli Kuśmider przyniósł  do hotelu " Wielkie halo  z powodu 1kg cukru za 85 zł. ( czyli cukier ) , to skąd , gdy wyskakiwał z okna się wzięła heroina , którą wsypał do ula ???? !!


http://www.nienacki.art.pl/galeria/ferr … ica_04.jpg

  Jedno życie , jeden wóz - tylko Polonez Caro Plus .

Offline

 

#2 21-09-2011 22:05:15

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

w między czasie jak Krashan poszedl zalatwiać kase do Kłuska jaką zarządał Kuśmider za here, strażak poszedł po torbę z prawdziwym towarem... Gdy dochodzilo do "transakcji" nagle zapukala milicja i po krótkiej scenie w łazience Krashan uciekl w jednym bucie schodami motelu, a Strażak wyskoczył oknem, po drodze wysypując towar z torby do pobliskich uli...


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#3 24-09-2011 16:53:30

lukaszb1234@o2.pl
Użytkownik
Zarejestrowany: 21-06-2011
Posty: 104

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

Dobra , no to skąd  to  potwierdzenie , żę " na odpływie umywalki śladów narkotyków nie znaleziono " ?? Przecież Krashan związał Kuśmidra , gdy on wysypywał z kiełbasy prawdziwy cukier.  A potem nagle , gdy wyskoczył z okna , do ula wsypał prawdziwą heroinę , którą potem wraz z miodem zjadł Koniuszko. ! ! ! ? ? ?


http://www.nienacki.art.pl/galeria/ferr … ica_04.jpg

  Jedno życie , jeden wóz - tylko Polonez Caro Plus .

Offline

 

#4 25-09-2011 17:04:19

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

Łukasz obejrzy jeszcze raz te odcinki.. Przecież do umywalki Kuśmider wysypał cukier (zanim go Krashan poczęstował gazem pieprzowym i związał). To skąd miały tam być ślady narkotyków?

A do ula wysypał już prawdziwą heroinę, którą przyniósł do motelu razem ze młodym Ceglarkiem (który stał na czatach i miał zagwizdać ale go osa urządliła...). Chciał tą prawdziwą heroinę przekazać Krashanowi w pokoju, w zamian za dolary ale nie dało rady bo transakcję przerwał wjazd Milicji, która poszukiwała pro... profesjonalistki Peluszki


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#5 25-09-2011 20:10:51

lukaszb1234@o2.pl
Użytkownik
Zarejestrowany: 21-06-2011
Posty: 104

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

Oglądem 2 razy.  A , to , gdy po raz drugi pojawił się w hotelu , przyniósł prawdziwą herę , którą wysypał z kiełbasy . " Rozumieć " .                                                                                                      --------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                             - Strzeżonego budda  strzeże.


http://www.nienacki.art.pl/galeria/ferr … ica_04.jpg

  Jedno życie , jeden wóz - tylko Polonez Caro Plus .

Offline

 

#6 26-09-2011 08:56:50

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

lukaszb1234@o2.pl :

gdy po raz drugi pojawił się w hotelu , przyniósł prawdziwą herę , którą wysypał z kiełbas.

Zobacz http://www.youtube.com/watch?v=MtGhp_sr-CY

od 2:00 do 3:30. W jakim momencie on niby prawdziwy towar wysypuje do umywalki? Przecież jak tylko Krashan wbija nóż w woreczek znajdujący się w torbie to całą sielankę od razu przerywa milicja. Zatem jedyna rzecz jaka znajduje się na ścianach umywalki to cukier. Ja tu żadnego błędu nie widzę.

Ostatnio edytowany przez Inspektor Belon (26-09-2011 08:58:32)


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#7 26-09-2011 15:21:11

lukaszb1234@o2.pl
Użytkownik
Zarejestrowany: 21-06-2011
Posty: 104

Re: pytanie dot. odc. 7 /8

No właśnie , to chyba mój błąd . Dopiero za 4 razem zauważyłem , analizując. Przepraszam .   Nie było tematu .                                                                                                                                                                              ---------------------------------------------------------------                                                                                                                       - Interes panu odleciał - takie kółko metalowe .                                                                                                                                                                                                          - No to sobie  wsadz -- na głowę .

Ostatnio edytowany przez lukaszb1234@o2.pl (26-09-2011 15:27:42)


http://www.nienacki.art.pl/galeria/ferr … ica_04.jpg

  Jedno życie , jeden wóz - tylko Polonez Caro Plus .

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson