Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 28-07-2006 00:25:56

Looker
Gość

CZAT

Słuchajcie... a co sądzicie o zorganizowaniu na stronie czatu z aktorami, twórcami naszych ulubionych "Zmienników"? Myślę, że dzięki temu dowiedzielibyśmy się wiele ciekawych informacji niejako "od kuchni". Wiem, że początkowo wydaje się to niemożliwe, ale póki jeszcze spora część z nich żyje, to przecież wszystko jest do dogrania. :)

 

#2 28-07-2006 01:03:40

WPT 1313
Gość

Re: CZAT

Super pomysl, tylko jak go wypromowac?Ewa Blaszczyk ma strone internetowa i moze napisac jej maila?

 

#3 28-07-2006 15:35:18

Looker
Gość

Re: CZAT

Sam też redaguję pewien internetowy serwis (muzyczny) i udaje nam się cyklicznie organizować czaty z bardzo ciekawymi osobistościami ze świata muzyki. 

Myślę, że należałoby zacząć przede wszystkim od pani Błaszczyk, która działa obecnie charytatywnie prowadząc fundacje "AKOGO?". Owa fundacja posiada własną witrynę internetową, przez którą można skontaktować się z panią Ewą. Jestem pewien, że pani Błaszczyk zgodziłaby się poświęcić jakaś godzinkę swego czasu, w któryś z weekendowych wieczorów. Na pewno bardzo by się ucieszyła z faktu, że powstała tak świetna strona serialu, który w wielu wywiadach wspomina bardzo sentymentalnie. 

Jeśli udałoby się namówić panią Ewę Błaszczyk do tego pomysłu, to na pewno posiada ona kontakt z innymi osobami pracującymi przy tym serialu. W ten sposób pojawiłaby się możliwość zorganizowania kolejnego czatam tym razem z inną osobą. Taki sympatyczny łańuszek by nam powstał. :)

 

#4 29-07-2006 01:39:26

WPT 1313
Gość

Re: CZAT

Chat to rewelacyjny pomysl.Mysle jednak ze przedstawienie niniejszej strony pani Ewie i zarazem zaproszenie na chat powinni uczynic autorzy naszej rewelacyjnej stronki o "Zmiennikach"Bylo by to bardziej mile. Ja studiuje dziennikarstwo i moim marzeniem byla by rozmowa z pania Blaszczyk na temat "zmiennikow" Myslalem nawet nad zrobieniem materialu filmowego do publikacji w necie (teraz juz nawet mamy stronke) na temat serialu.Wiesz rozmowy z aktorami,(chocby drugoplanowymi) ich wspomnienia na temat serialu, wedrowka z kamera w miejsca jego realizacji...Fajnie by bylo.Kamerka profesjonalna jest tylko od czego zaczac...:-)

 

#5 30-07-2006 23:48:45

Ian
Gość

Re: CZAT

> Chat to rewelacyjny pomysl.

Też tak uważamy. :) Taki czat byłby świtnym wzbogaceniem strony.
Postaramy się to zorganizować.


> Ja studiuje
> dziennikarstwo i moim marzeniem byla by rozmowa z pania
> Blaszczyk na temat "zmiennikow" Myslalem nawet nad zrobieniem
> materialu filmowego do publikacji w necie (teraz juz nawet mamy
> stronke) na temat serialu.Wiesz rozmowy z aktorami,(chocby
> drugoplanowymi) ich wspomnienia na temat serialu, wedrowka z
> kamera w miejsca jego realizacji...Fajnie by bylo.Kamerka
> profesjonalna jest tylko od czego zaczac...:-)

Takim materiał byłby skarbem. :))

Pozdrawiam,
Ian

 

#6 05-08-2006 18:01:20

Patryk
Gość

Re: CZAT

No to jak z tym czatem.Będzie czy nie.Bo ja już sie doczekać nie moge.

 

#7 05-08-2006 18:17:19

Ian
Gość

Re: CZAT


> No to jak z tym czatem.Będzie czy nie.Bo ja już sie doczekać
> nie moge.

Tego jeszcze nie wiemy. Nie mamy "chodów" w kręgach aktorskich.. niestety. Jeżeli uda nam się zaprosić kogoś z ekipy, to taki czat odbyłby się najwcześniej we wrześniu.

 

#8 02-10-2006 23:01:53

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: CZAT

No i wrzesień się skończył, więc warto odkurzyć temat. ;) Co z tymi czatami? Pamiętacie, drodzy autorzy, o tym pomyśle, ewentualnie wiecie już coś więcej?

Offline

 

#9 08-10-2006 13:58:23

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: CZAT

scorpio44 :

No i wrzesień się skończył, więc warto odkurzyć temat. ;) Co z tymi czatami? Pamiętacie, drodzy autorzy, o tym pomyśle, ewentualnie wiecie już coś więcej?

Pamiętamy, pamiętamy :) Niestety, na razie musimy to odłożyć na późniejszy termin (podobnie jak z wydaniem Oborniaka), bo do obsługi spraw związanych ze stroną zostałem chwilowo tylko ja, a - wiadomo - napięte plany i inne takie ;) Ale pamiętamy :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson