Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 24-07-2007 11:23:49

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

APEL!!!

Obywatele i Obywatelki !!!

Nie pojawialem sie tu 2 tygodnie, a tu raptem 10 nowych postow?  Co sie dzieje? Przeciez kiedys jak sie wchodzilo na forum po kilku dniach, to nie wiadomo bylo za co sie zabrac, tyle nowych postow przybywalo. A teraz? Wymyslmy jakis konkretny temat, ja wiem, moze kontynuacje zmiennikow, wezmy sie za spisywanie scenariusza (ja tam cos malego dopisalem do odcinka 3, potem przeprowadzka, itd. nie mialem czasu, a teraz mam nadzieje, ze znajde czas). Odkurzmy forum!!!

z powazaniem
PAWELZMIENNIK

ps. Sorry, ale mam brytyjskiego Windowsa, dlatego nie moge pisac polskich znakow.


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

#2 24-07-2007 11:43:24

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: APEL!!!

Czesc!

Ja tu ogolnie widze 2 powody zastoju:

1) Wakacje i sporo osob wyjechalo gdzies
2) Wiekszosc ciekawostek z serialu zostala juz wydobyta, i kazdy boi sie cos dodawac, bo jeszcze sie okaze, ze sie powtarza, itp...

Jesli chodzi o inicjatywy, to mi ostatnio wpadl do glowy taki pomysl, zeby stworzyc liste obiektow do Google Earth z miejscami, w ktorych krecono Zmiennikow. Bylby to, moim zdaniem, ciekawy dodatek do tej strony.

Problem jest tylko taki, ze mniejsze miejsca takie jak Zatory, Skorzec,  Baniocha, itp... sa slabo widoczne na mapach satelitarnych, tak wiec w sumie tylko Warszawa czy Krakow wchodzilyby w gre. W kazdym razie jesli adminom sie ten pomysl spodoba, to chetnie pomoge przy tworzeniu tej malej "bazy danych".


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#3 24-07-2007 23:50:16

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: APEL!!!

Inspektor, Twój pierwszy powód jest o tyle chybiony, że zastój na forum zapanował długo, długo (kilka miesięcy) przed wakacjami. ;) I to nawet bywały dłuższe okresy, kiedy nie pojawiał się ani jeden post.

Offline

 

#4 27-07-2007 14:27:55

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: APEL!!!

To forum musi żyć!!! :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson