Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 15-09-2008 23:13:05

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

chodzi mi o takie osoby z poczatkow tego forum
jak: "Inspektor Belon", "Rob-Chłop", "TRoCIn", "Daniel22 ", "Ian", "helmutt", " czy pozniej nasza ukochana "ziemiadokwiatow"  odezwijcie sie moze... bo kiedys bylo tu inaczej, na poczatkach forum i bylo widac ze jakos zyje teraz jakos zamarlo

Ostatnio edytowany przez WRC (15-09-2008 23:15:17)

Offline

 

#2 15-09-2008 23:32:36

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

Ja tam ciagle zyje, tylko w tej chwili glownie obserwuje forum. Ale nie bojcie sie, niedlugo planuje znowu obejrzec caly serial i pewnie znowu pare "madrosci zyciowych" napisze :P

PS: Nie myslalem, ze kiedykolwiek to napisze, ale co z wywiadami? Czy juz plyta zostala wyslana do MaJora?


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#3 16-09-2008 02:06:24

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

Właśnie, niektórzy z nieobecnych robili nawet miejscówki, więc się starali a teraz cisza.
Może to być spowodowane tym że już praktycznie cały serial rozłożono na czynniki pierwsze.
Wszystkie sceny omówione, ciekawostek mało zostało itp.

Ja biorę się jak tylko zimniej się zrobi za jesienno-wieczorne seanse Zmienników więc coś się tam napisze.

Co do wywiadów - mogą być nawet w formie tekstowej, nie wiem czy jest program co głos przenosi na tekst ale jak nie ma możliwości umieszczenia tego to lepiej tak. Dla mnie przede wszystkim liczą się fakty, ciekawostki - sposób ich opowiadania też ważny ale nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Offline

 

#4 16-09-2008 02:44:22

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

Jakby część jakiegoś odcinka była kręcona w Kanadzie to ja też chętnie uwieczniłbym jakieś miejsce, a tak... :(


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#5 16-09-2008 07:49:05

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

Inspektor Belon :

Ja tam ciagle zyje, tylko w tej chwili glownie obserwuje forum. Ale nie bojcie sie, niedlugo planuje znowu obejrzec caly serial i pewnie znowu pare "madrosci zyciowych" napisze :P

PS: Nie myslalem, ze kiedykolwiek to napisze, ale co z wywiadami? Czy juz plyta zostala wyslana do MaJora?

Ja podobnie :) Wyjąłeś mi te słowa z ust Inspektorze Belonie! Podpisuję się pod nimi ręcami i nogami :)

Chociaż ostatnio skorzystałam z zaproszenia do współpracy kolegi Yacka i próbuję namówić kolegę na zrobienie
filmiku o Spółdzielni Borów Tucholskich :)


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#6 16-09-2008 16:02:28

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

O, czyzby sie w takim razie potwierdzilo, ze owa spoldzielnia byla na Bokserskiej?

Kurcze, bede musial sie tam w koncu przejechac i zobaczyc pare kultowych miejsc ;)


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#7 16-09-2008 17:46:43

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: co sie stalo z dawnymi forumowiczami ???

fajnie, ze sie jednak odezwaliscie, ta spoldzielnia chyba tam jest powiedzialem o tym "YACKOWI" i mowil ze to mozliwe a kolezanka "ziemiadokwiatów" mowila kiedys o jakiejs niespodziancezwiazanej z tym miejscem i nci nie wyniknelo wiec podalem te lokalizacje publicznie

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson