Zmiennicy - WPT 1313

Menu główne

Marian Koniuszko

zdjęcie

Aktor: Marcel Szytenchelm

Syn Stanisława (prezesa SWSK im. Borów Tucholskich) i Heleny; według dowodu osobistego: wysoki, oczy niebieskie, znaki szczególne - blizna na brodzie, zamieszkały w dzielnicy Praga Południe, a dokładniej, według prawa jazdy, na Saskiej Kępie przy ul. Lotaryńskiej. Koledzy w szkole przezywają go "Koniu". Wiecznie pod wpływem środków odurzających, człowiek "nie z tej ziemi", leser, którego hobby to "olewanie". Uczęszcza do Zasadniczej Szkoły Ogrodniczej (lub, co wątpliwe, Policealnego Studium Ogrodniczego) w Warszawie. Dzięki jego fizycznemu podobieństwu do Kasi Pióreckiej, ta druga przebiera się za niego i jako on zatrudnia się w WPT.

Ciekawostki

  • Koniuszko ma około 25 lat, a szkołę, do której uczęszcza, kończy się w wieku lat 18. Daje to pewne wyobrażenie na temat jego osoby.
  • Rysopis w dowodzie osobistym ma dokładnie taki sam, jak Jan i Maciej Oborniakowie, urodził się także w tym samym miejscu. W filmie wykorzystano jeden dowód osobisty, w którym zmieniano jedynie imię i nazwisko oraz imiona rodziców i datę urodzenia.

Koniec głównej zawartości strony.

Radio Safari
Pomiń elementy przewijania trybu graficznego.
przewijanie do góry
przewijanie w dół
Do poprawnego funkcjonowania w trybie graficznym strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

Proszę włączyć obsługę JavaScript i przeładować stronę.
Trwa ładowanie strony. Proszę czekać.