Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Powitalnia
  •  » Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

#1 21-01-2007 21:26:39

Ołtarzeska
Użytkownik
Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 1

Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Witam wszystkich raz jeszcze, w przyszłości może rozbuduję ofertę

Offline

 

#2 21-01-2007 23:04:08

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Witam na forum, głównie w imieniu Pioruna, coby się już nie musiał fatygować. :))))))

Offline

 

#3 22-01-2007 21:37:19

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

scorpio44 :

Witam na forum, głównie w imieniu Pioruna, coby się już nie musiał fatygować. :))))))

Witamy Witamy!!!

Scorpio44 to chyba normalne, że jak się ktoś z Tobą wita to też witasz się z nim ;)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#4 22-01-2007 21:42:05

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że w tego typu forumowych powitalniach raczej nie praktykuje się odpowiadania na posty. Co oczywiście nie znaczy broń Boże, że nie wolno. ;) :D A śmieję się, bo pamiętam, jak pewnej pamiętnej nocy (przypuszczam, że dość upojnej :P) pojawiły się Twoje odpowiedzi na wszystkie powitania w tym dziale.

Offline

 

#5 23-01-2007 18:57:50

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Zaraz zaraz nie mogę sobie przypomnieć o czym teraz piszesz. Trzeba poprosić administrację o wydanie oficjalnego zakazu odpisywania w tym dziale i bedzie spoko. Z innego forum, wyniosłem zwyczaj witania wszystkich "nowych", ale to był klan więc wszyscy znali się tam doskonale. Spoko to jest juz mój ostatni post w tym dziale :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#6 23-01-2007 19:02:02

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Piorun, no bez przesady! :))))) Nikt nie powiedział, że nie wolno. Ale tak się złożyło, że tylko Ty tu odpisywałeś i pozwoliłem sobie na ten temat zażartować. NIC WIĘCEJ.

I skończmy już tę dyskusję, dobra? Bo teraz to się dopiero naprawdę śmietnik w powitalni zrobił. ;)

Offline

 
  • Indeks
  •  » Powitalnia
  •  » Ołatrzeska wita! zapisy na kurę z jajkiem w zestawie zbieram!

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson